KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539312

nr 1553 9312

Rauf Alazan (1931), Turkiet, Komposition. Signerad. Olja på duk, oramad, 89x116 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:46:52