KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539312
nr 1553 9312
Rauf Alazan (1931), Turkiet, Komposition. Signerad. Olja på duk, oramad, 89x116 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:46:52
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr